Sesli Sureler Namaz Hocası

Bu uygulamada namaz sureleri yanında Ayetel Kürsi, Hüvallahüllezi, Amenerrasulü’yü sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Sureler Arapça ve Türkçe metinleri ve Türkçe açıklamalarıyla uygulamaya yerleştirilmiştir. Bunun yanı sıra namaz hocası da eklenerek Abdest alma ve namaz kılmayı öğretme amaçlanmıştır. Her Müslüman kardeşimizin bilmesi gereken temel dini bilgilerle uygulama zenginleştirilmiştir.

Ayrıca uygulama içine 80 adet Cuma Mesajı eklenmiştir. Bu mesajlar paylaşımlıdır. Her mesaj sayfasında 4 ayrı mesaj vardır. İstenilen mesaj metninin üzerine tıklayarak sosyal paylaşım araçlarıyla whatsap, sms, facebook vs ile mesajı gönderebilirsiniz.

Yemek Duası ve Hatim duasını sesli dinleyebilir, öğrenebilirsiniz.
Eşsiz bir sesten 5 vakit ezan dinleyebileceğiniz bu uygulama beğeneceğinizi umuyorum. Eksik ve kusurlarımız varsa bildirirseniz bunları telafi etme şansını bize vermiş olursunuz.

One comment

  1. A powerful share, I simply given this onto a colleague who was doing a little analysis on this. And he in fact purchased me breakfast as a result of I discovered it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the deal with! But yeah Thnkx for spending the time to debate this, I feel strongly about it and love studying extra on this topic. If potential, as you become expertise, would you mind updating your blog with extra particulars? It’s extremely useful for me. Big thumb up for this blog publish!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eleven + eleven =